Costa Rei je oblíbená turistická destinace na jihovýchodním pobřeží Sardinie v Itálii. Je známé svými nedotčenými plážemi, křišťálově čistou vodou a malebnou krajinou. Costa Rei nabízí relaxační a malebný únik pro milovníky pláží a přírody.

Hlavní atrakcí Costa Rei je jeho ohromující pobřeží s dlouhými úseky měkkých písečných pláží a tyrkysové vody. Pláž v Costa Rei je známá svým jemným bílým pískem, který se táhne několik kilometrů. Spiaggia di Costa Rei, hlavní pláž v oblasti, nabízí širokou škálu vybavení, včetně plážových klubů, lehátek, slunečníků a půjčoven vybavení pro vodní sporty. Návštěvníci se mohou vyhřívat na slunci, plavat v průzračných vodách nebo se zúčastnit aktivit, jako je šnorchlování, windsurfing a plachtění.

Kromě krásných pláží je Costa Rei obklopena přírodními krásami. Oblast se vyznačuje zvlněnými kopci, středomořskou vegetací a malebnými vyhlídkami. Milovníci přírody mohou prozkoumat nedalekou Monte Nai, malou horu, která nabízí turistické stezky a panoramatické výhledy na pobřeží.

Costa Rei také nabízí řadu služeb a zařízení pro turisty. Město má různé možnosti ubytování, včetně hotelů, resortů, apartmánů a kempů. Existují restaurace, kavárny a bary, kde si návštěvníci mohou vychutnat místní sardinskou kuchyni a užít si uvolněnou přímořskou atmosféru.

Costa Rei je navíc dobrou základnou pro objevování dalších zajímavostí v regionu. Nedaleká města jako Villasimius a Muravera nabízejí další pláže, historická místa a kulturní zážitky. Návštěvníci mohou také podniknout výlety lodí na okolní ostrovy a prozkoumat mořský život a podmořskou krajinu prostřednictvím šnorchlování nebo potápění.

Transfery z letiště na hotel

Nejbližší pláže:

  • Costa Rei
  • Piscina Rei
  • Cala Sinzias
  • Cala Pira