Obdivujte východní pobřeží Kypru při panoramatické projížďce lodí kolem Protarasu. Navštivte jeskyně Cape Greco, obdivujte úchvatnou Modrou lagunu a užijte si možnost plavat s mořskými želvami.

  • Výlet můžete zrušit až 24 hodin předem
  • doba plavby je asi 3 hodiny
  • rezervovat můžete hned a platit až později
  • během plavby je k dispozici průvodce mluvící anglicky a polsky
Během výletu navšítvíte tato místa:

Ayios Nicolas kostel a Paralimni Marina. Město duchů Famagusta s průvodcem po historii ( pohled z přístavu Paralimni Marina) Oblast mysu Greco – zátoka Konnos – jeskyně Ayioi Anargyroi – most milenců – jeskyně Žraločí tlama- Pirátská jeskyně- 30 minut zastávka na koupání v Modré laguně – 30 minut zastávka na koupání s mořskými želvami

Odkud se vyplouvá:


Místo setkání 1 je u mola Protaras. Odjezd 10:45-13:30. Při nástupu na loď se prokažte voucherem. Hledejte třetí loď po pravé straně.

Místo setkání 2 je v přístavu Paralimni, odjezd v 11:00-14:00. V přístavu hledejte velký modrý stan.

Cena výletu bývá od 495 Kč/ osoba. Cena je dynamická a tak se může měnit. Konečnou cenu zjistíte při rezervaci konkrétního termínu.

Nejsme poskytovatelem ubytování a výletů. Nejsme ani cestovní kancelář či agentura. Veškeré ceny a rezervace musíte provést sami přímo na stránkách u odkazovaného poskytovatele. Cena nemusí být aktuální. Konečná cena Vám bude potvrzena provozovatelem při rezervaci.

Fotografie výletu

<div data-gyg-href=“https://widget.getyourguide.com/default/activities.frame“ data-gyg-locale-code=“pl-PL“ data-gyg-widget=“activities“ data-gyg-number-of-items=“3″ data-gyg-partner-id=“S7UWCZP“ data-gyg-q=“Kypr“></div>