Apatrmán se nachází v přímořském městečku v La Ciaccia na severním pobřeží ostrova. Apartmán je určen pro 4 osoby a od nejbližší pláže je vzdálen 300 metrů. Tato pláž přímo navazuje na známou pláž Mimosa. V blízkosti cca 200m je veškerá vybavenost jako jsou obchody, zmrzlina, restaurace apod.

Vybavení apartmánu je následující: 2 ložnice – manželská postel a palandy, koupelna, pračka, sprchový kout, bidet, kuchyně s veškerým potřebným vybavením bez myčky, klimatizace a venkovní sezení s grilem v klidném prostředí. V zadní části apartmánu je malá zahrádka na jižní straně s příjemným posezením a venkovní sprchou.V apartmánu najdete také povlečení, ručníky, osušky, pračku, překapávač na kávu, mikrovlnku, troubu a ledničku s mrazákem.

Slevový kód: „Muži na cestách“

10% SLEVA PLATÍ AŽ PO DOMLUVĚ S MAJITELI.
ObdobíCeník za 7 dní pobytu bez slev
duben10.800 Kč
květen12.000 Kč
červen21.500 Kč
červenec28.700 Kč
srpen28.700 Kč
září21.500 Kč
říjen12.000 Kč
listopad až březen10.000 Kč
+ 60€ za úklid

Kontaktujte přímo majitele ubytování nebo můžete napsat pomocí kontaktního formuláře. Pozor: rezervace na webu provozovatele jsou závazné. Pokud si chcete jen ověřit dostupnost nebo cenu napište pomocí formuláře níže.

Nejsme poskytovatelem ubytování ani cestovní kancelář či agentura. Veškeré ceny zjistíte u provozovatele a rezervaci musíte provést sami přímo na odkazované ubytování. Cena nemusí být aktuální. Konečná cena Vám bude potvrzena provozovatelem ubytování při rezervaci.