Celodenní lodní výlet po 4 nejkrásnějších plážích Rhodosu plný koupání, šnorchlování a oddechu s obědem přímo na palubě! Vyplujeme ráno z proslulého přístavu Mandraki a míříme na jih podél východního pobřeží. Pohodová loď Triton nebo Glaros zakotví během plavby při pláži a Vy si můžete bočními schůdky sestoupit do moře. Loď nezastavuje na žádné z pláží a koupání je možné pouze z lodi.

Postupně objevíme pláže Antonyho Quinna, dále pokračujeme na nejkrásnější pláž ostrova, Tsambiku. Nasleduje Traganou u Afantou Beach. Poslednou zastávkou je zátoka Kalithea. Kolem 17:30 připlutí do přístavu Mandraki.


To vše v českém jazyce.


Poznámka: trasa se může měnit v závislosti na počasí a větru.

Poznejte ostrov Rhodos z lodě a vychutnejte si nezapomenutelné pohledy a zážitky při své dovolené. Při uvedení našeho slevového kódu získáte slevu.

Slevový kód: Muži na cestách

Rezervovat plavbu

cena: 55€/osoba a 30€/dítě do 12 let bez použití slevového kódu.Všechny informace najdete na webových stránkách provozovatele a to rovnou s možností rezervace vaší plavby a skvělého výletu.

Nejsme poskytovatelem ubytování a výletů. Nejsme ani cestovní kancelář či agentura. Veškeré ceny a rezervace musíte provést sami přímo na stránkách u odkazovaného poskytovatele. Cena nemusí být aktuální. Konečná cena Vám bude potvrzena provozovatelem při rezervaci.

Ostatní výlety na ostrově Rhodos