Přiletěli jste na Rhodos a hledáte pohodlný způsob dopravy na hotel nebo apartmánu ? Díky spolupráci s českými občany na ostrově si můžete přepravu z letiště a na letiště zarezervovat v českém jazyce. Můžete si vybrat mezi privátním transferem jehož cena je individuální a zjistíte ji pomocí poptávky přímo u provozovatele.

Druhou možností je sdílený transfer. U sdílených transferu je cena daná a autobus rozváží ostatní cestující postupně po hotelech a jejich ubytování podle rezervace. Jízda sdíleným autobusem je delší, ale přesto pohodlná a cena je nižší. Cena se odvíjí podle místa oblasti na ostrově kam míříte.

Na letišti vás bude čekat zástupce společnosti, který vás navede, případně předá další pokyny.

Při rezervaci s naším slevovým kódem získáte lepší cenu.


ZačátekLokalitaCena za osobu / zpáteční
Letiště RhodosRhodos město, Ialyssos, Ixia, Theologos, Faliraki, Afandou, Kallithea, Afandou, Kolymbia15 €
Letiště RhodosArchangelos, Stegna, Vlicha, Lindos, Pefkos, Lardos, Kiotari, Gennadi25 €
V ceně je zahrnutá místní daň, příplatek za noční směnu řidičů a příplatek za zavazadla. Storno transferu bude potvrzeno a vráceno v 100% výši kdykoliv, nejpozději však jeden den, před samotnou realizací transferu. V den realizace transferu storno 100%, nebude-li stanoveno jinak.

Slevový kód ” Muži na cestách “

Cena po slevě Vám bude individuálně vypočítána a sdělena před rezervcí u provozovatele na základě poptávky.

Nejsme poskytovatelem ubytování ani cestovní kancelář či agentura. Veškeré ceny zjistíte u provozovatele a rezervaci musíte provést sami přímo na odkazované ubytování či služby. Cena nemusí být aktuální. Konečná cena Vám bude potvrzena provozovatelem ubytování / služby při rezervaci.