Letištní transfery na ostrově Kypr

Přiletěli jste na Kypr a hledáte pohodlný způsob dopravy na hotel nebo apartmánu ? Vyhledejte si sdílený ( kyvadlový ) autobus nebo privátní transfer či taxi. Řidič vás bude čekat na letišti, případně obdržíte do emailu po rezervaci informace o místě setkání ( například bývá uvedeno v pokynech: po opuštění příletové haly najděte zastávku po pravé straně od východu označenou číslem 4, případně logem společnosti )


Co znamená sdílený transfer:

U sdílených transferu je cena předem určená a autobus rozváží ostatní cestující postupně po hotelech a jejich ubytování podle rezervace. Jízda sdíleným autobusem je delší, ale přesto pohodlná a cena je nižší. Cena se odvíjí podle místa oblasti na ostrově kam míříte. Při výběru jsou ceny této dopravy často nejnižší a přeprava funguje na podobném principu jako u cestovní kanceláře, kdy Vás na letišti čeká zástupce společnosti a předá vám pokyny a jízdenky. ( u některých společností vám bude odesláno veškeré info ihned po rezervaci do emailu )

Výlety na ostrově Kypr

Kategorie: Transfery

Jakoukoli ze svých cest nebo celou rezervaci můžete zrušit online na panelu “Moje rezervace“ na webových stránkách poskytovatele na kterého je odkazováno. Zrušení transferové služby přijaté s více než 48 hodinovým předstihem jsou vráceny v plné výši. Zrušení přijatá méně než 48 hodin před časem odjezdu nejsou akceptována a peníze společnost na kterou odkazujeme nevrací. 

Kategorie: Transfery

Přílet: Ve vyhledávacím poli zadejte “ from the aiport “ a do první kolonky zadejte název letiště ze kterého Vás dopravce vyzvedne. Poznáte to také tak, že piktogram letadla ukazuje přílet. V druhém vyhledávacím poli zadejte adresu nebo název ubytování kam cestujete.

Odlet: Ve vyhledávacím poli zadejte “ to the aiport“ a do první kolonky zadejte název letiště ze kterého odlétáte. Poznáte to také tak, že piktogram letadla ukazuje odlet. V druhém vyhledávacím poli zadejte adresu nebo název ubytování odkud vás bude dopravce vyzvedávat.

Kategorie: Transfery

Čas příletu vyberte vždy podle předpokládaného příletu vašeho letadla ( čas příletu najdete v rezervaci vašeho letu nebo na palubní vstupence ). V rezervaci zadáváte i číslo letu a tak společnost zná případné zpoždění Vašeho letu.

Čas odletu: vyberte vždy podle předpokládaného odletu vašeho letadla. Přepravní společnost zná dobu trvání cesty a 24 hodin předem vám zašle emailem nebo sms zprávou informace o přesném čase vyzvednutí tak aby jste stihli svůj odlet.

Kategorie: Transfery

Pro transfery z letiště: pokračujte do příletové haly nebo na místo setkání uvedené na vašem rezervačním voucheru, kde na vás bude čekat váš řidič nebo zástupce s cedulí nebo tabletem, kde bude uvedeno vaše jméno nebo logo společnosti Suntransfers, která je poskytovatelem přepravy.

Pro transfery z přístavu nebo vlakového nádraží vás vždy vyzvedneme na nejbližším dostupném místě srazu. Přesné místo setkání vám sdělíme v pokynech k vyzvednutí na vašem rezervačním poukazu.

Pro transfery z vašeho ubytování na vás řidič počká na recepci nebo před budovou.

Kategorie: Transfery

Ano, ve většině případů můžete provést rezervaci na poslední chvíli. V některých případech se však během procesu rezervace může zobrazit vyskakovací zpráva, která vás požádá, abyste kontaktovali tým zákaznických služeb prostřednictvím chatu a zkontrolovali dostupnost. Tím získáte kód pro pozdní rezervaci, který vám umožní si vše následně zadat online.

Jakmile se vám hláška zobrazí klikněte na kolečko s piktogramem chatu vpravo dole. Robot vám položí otázku a vyberte možnost “ I need a late booking code „. Dále se vás automat zeptá na další možnosti k rezervaci. 1. my transfer is in more than 6 hours ( můj transfer je za více než 6 hodin ) nebo druhá možnost „my transfer is within 6 hours „(transfer je do 6 hodin ). Vyberte odpověď podle své potřeby transferu.

Další volbou je odpověď na otázku “ Uveďte aktuální místní čas ve vašem městě a to buď mezi 9-21 hodinou nebo v jiném čase. Když vyberete první možnost ( mezi 9-21 hod. ) zadáte čas vašeho požadovaného transferu ve formátu Den/Měsíc/ROK. – zadejte čas vašeho převodu ve formátu 24 hodin ( např. 05:30 hod ). V dalších otázkách zadáte jestli chcete transfer na letiště nebo z letiště. Odpovíte automatu jednoduše na letiště napište “ TO“ z letiště napište “ FROM „ dále se v chatu zobrazí otázka na název letiště. Zadejte své letiště např. Larnaca Aiport „. dále počet osob ( jednoduše číslem ) a poslední otázkou je jestli máte nestandartní zavazadla. Napište buď YES ( ano ) nebo NO ( ne). Následně budete přepojení na zákaznickou podporu a budete si psát s “ živým operátorem „. Pokud neovládáte dobře angličtinu použijte překladač a vše pište česky a anglický překlad do chatu jen kopírujte. Bohatě to stačí.

Kategorie: Transfery

Pro kyvadlovou dopravu: Pokud váš hotel není uveden ve vyhledávacím poli webových stránek poskytovatele, znamená to, že nemůžeme zajistit kyvadlovou dopravu do tohoto ubytování. V tomto případě bychom Vám doporučili zarezervovat si soukromý transfer, kde upřesníte adresu, kam potřebujete dorazit.
Pro soukromé transfery: Přesné údaje o adrese (název ulice, číslo, PSČ) vašeho ubytování budou vyžadovány později před dokončení rezervace.

Štítek: transfer
Vánoční Kallithea Springs se otevřelo.
Rhodos

Vánoční Kallithea Springs se otevřelo.

Makronissos
Pláže Kypr

Makronissos

Dome beach
Pláže Kypr

Dome beach

Mazotos Beach
Pláže Kypr

Mazotos Beach

Yanathes
Pláže Kypr

Yanathes

Venus Beach
Pláže Kypr

Venus Beach

Pachyammos
Pláže Kypr

Pachyammos

Pláž Poetto
Pláže na jihu Sardinie

Pláž Poetto

Pláž Cala Sinzias
Pláže na jihu Sardinie

Pláž Cala Sinzias

Kourion 
Pláže Kypr

Kourion 

Vrissiana 
Pláže Kypr

Vrissiana 

Salamis
Pláže Kypr

Salamis

Alagadi
Pláže Kypr

Alagadi

Lady’s Mile Beach
Pláže Kypr

Lady’s Mile Beach

Aphrodite beach
Pláže Kypr

Aphrodite beach

Golden beach
Pláže Kypr

Golden beach

Mackenzie Beach
Pláže Kypr

Mackenzie Beach

Pissouri Bay
Pláže Kypr

Pissouri Bay

Limnara beach ( Kermia )
Pláže Kypr

Limnara beach ( Kermia )

Governor’s Beach
Pláže Kypr

Governor’s Beach

{"slide_show":3,"slide_scroll":1,"dots":"false","arrows":"true","autoplay":"true","autoplay_interval":3000,"speed":600,"loop":"true","design":"design-1"}