Plimmiri (nebo také pláž Plymmiri) se nachází na jihovýchodní straně ostrova Rhodos, přibližně 70 km jižně od města Rhodos. Tato oblast je stále poměrně nedotčené turistickým ruchem a nabízí klidné a nekomerční prostředí. Pláže zde nejsou vybaveny lehátky ani dalšími běžnými turistickými zařízeními, což přispívá k její autentické atmosféře.

Pláž Plimmiri se rozkládá na délce 4 km a je charakteristická velkolepými písečnými dunami a bujnou vegetací. Je to jedno z míst, kde můžete zažít naprostou samotu a klid.

V blízkosti pláže jsou k pronájmu celé vily a apartmány, což umožňuje návštěvníkům delší pobyt v této malebné a tiché lokalitě. Je to ideální místo pro ty, kteří hledají únik od rušných turistických destinací a chtějí si užít přírodu a klid. S sebou si vezměte knihu a dobrou náladu, protože zde najdete opravdový odpočinek a relaxaci.

Co také stojí za zmínku, je, že Plimmiri je oblíbené místo mezi milovníky windsurfingu a kitesurfingu díky svým příznivým větrným podmínkám. Kromě toho, tato oblast je domovem některých chráněných druhů mořských želv, což může být fascinujícím zážitkem pro milovníky přírody.Nejbližší pláže:

Sleduj náš instagram

Pronájem auta na ostrově rhodos
Powered by GetYourGuide