Jsme Honza a Jirka a dohromady si říkáme “ Muži na cestách “ spravujeme tento web a snažíme se lidem přiblížit cestování zejména bez cestovní kanceláře. Pomocí instagramu a facebooku radíme a zveřejňujeme různé typy na výlety a třeba letenky v akci. Na tomto webu chceme aby každý našel informace jak začít cestovat a kde co sehnat nebo rezervovat. I přes doporučení a různé nabídky nejsme cestovní kancelář ani agentura a náš web neslouží k přímému prodeji či rezervaci služeb nebo zboží. Veškeré případné nákupy musíte provést sami na odkazovaném webu provozovatele.

Fotografie na našem webu získáváme z oficiálních zdrojů fotobanky, z vlastních zdrojů a nakonec i přímo od samotných cestovatelů s jejich souhlasem. Moc děkujeme za spolupráci a poskytování fotografií zejména členům Facebookové skupiny Rhodos pro turisty.

Díky kontaktům vám můžeme nabídnout slevy u našich partnerů, kamarádů nebo aplikací které známe.

Možnosti slev najdeš tady


Vše děláme jako koníček a pro radost.


Chceš vědět o ostrově Rhodos více už teď ? Podívej se na facebooku do soukromé skupiny s názvem Rhodos pro turisty a poděl se s ostatními.

Mezitím sleduj náš účet na InstagramuFacebooku i TikTok.

Díky spolupráci a kontaktům nabízíme kamarádské slevy pro naše sledující. My poté vytváříme podporu pro naše kamarády a snažíme se dostat do podvědomí jejich služby. Máte zájem o spolupráci nebo jakoukoliv formu vzájemné podpory ? Napište nám


Kontaktujte nás emailem : muzinacestach@gmail.com


Tipy zveřejňované na našem webu nejsou nabídkou ani reklamou. Jednotlivé tipy jsou zveřejňovány bez záruky jejich platnosti, některé tipy můžou být neaktuální. Ceny u tipů a našich článků nemusí být aktuální jelikož zejména ceny letenek se mění každou chvíli. Konečnou cenu vždy najdete na webu provozovatele o kterém píšeme nebo je na něj odkazováno. Nejsme cestovní kancelář ani agentura.

Kategorie: Auta Sicílie

Ano, je to pravděpodobné. Během rezervace je vše uvedeno v podmínkách. V případě komplexního pojištění se však nemusíte bát. Naprostá většina událostí je kryta. Pamatujte na důkladné přečtení podmínek vybrané půjčovny, které se vám zobrazují u konkrétní nabídky.

Štítek: Auta Sicílie
Kategorie: Auta Rhodos

Pokud se cokoliv vyskytne na cestách, vždy voláte českého zprostředkovatele. Ten za vás následně zabezpečí veškerou komunikaci s autopůjčovnou a zabezpečí také co nejrychlejší opravu nebo výměnu auta.

Kategorie: Kypr auta

Neomezený počet ujetých kilometrů DPH, místní poplatky

24hodinovou asistenční službu v anglickém jazyce

Náhradní vozidlo v případě poruchy

Bezplatné dětské autosedačky / podsedáky

SCDW – Havarijní pojištění (nevztahuje se na škody způsobené na oknech, čelním skle, skle, interiéru, kolech a/nebo pneumatikách, střeše nebo podvozku a také na škody zaviněné řidičem při porušení dopravních předpisů

Mapy

CDW – Havarijní pojištění (nevztahuje se na škody způsobené na oknech, čelním skle, skle, interiéru, kolech a/nebo pneumatikách, střeše nebo podvozku)

Štítek: kypr

V sezóně doporučujeme rezervaci minimálně 3 dny předem. V případě transferu na letiště také.

Kategorie: Auta Rhodos

V sezóně doporučujeme provést rezervaci 3 dny předem jelikož bývají auta vyprodána. Nic méně poptávku můžete poslat i den předem do 18 hod a v případě volného vozu o který máte zájem vám bude vyhověno.

Apartmán si můžete rezervovat pomocí rezervačního formuláře ( pokud není uvedeno jinak ). Formulář slouží jako nezávazná poptávka, která bude odeslána provozovateli. Ten se s vámi následně spojí a domluví s Vámi podrobnosti.

Kategorie: Transfery

Jakoukoli ze svých cest nebo celou rezervaci můžete zrušit online na panelu “Moje rezervace“ na webových stránkách poskytovatele na kterého je odkazováno. Zrušení transferové služby přijaté s více než 48 hodinovým předstihem jsou vráceny v plné výši. Zrušení přijatá méně než 48 hodin před časem odjezdu nejsou akceptována a peníze společnost na kterou odkazujeme nevrací. 

Kategorie: Kypr auta

Mějte nachystaný řidičský průkaz a další doklad ( pas nebo OP ). Zástupce půjčovny s vámi sepíše smlouvu o pronájmu a předá vám klíče od vozu. Nezapomeňte si auto při převzetí nafotit a natočit a veškeré vady hlásit okamžitě zástupci pojišťovny aby vše zapsal do protokolu o převzetí nebo přímo do smlouvy.

Štítek: kypr
Kategorie: Transfery

Přílet: Ve vyhledávacím poli zadejte “ from the aiport “ a do první kolonky zadejte název letiště ze kterého Vás dopravce vyzvedne. Poznáte to také tak, že piktogram letadla ukazuje přílet. V druhém vyhledávacím poli zadejte adresu nebo název ubytování kam cestujete.

Odlet: Ve vyhledávacím poli zadejte “ to the aiport“ a do první kolonky zadejte název letiště ze kterého odlétáte. Poznáte to také tak, že piktogram letadla ukazuje odlet. V druhém vyhledávacím poli zadejte adresu nebo název ubytování odkud vás bude dopravce vyzvedávat.

Kategorie: Auta Rhodos

Auto vám přiveze zástupce autopůjčovny hovořící česky nebo anglicky v dohodnutý den, dohodnutý čas na dohodnuté místo (hotelová recepce, letište apod.). Z kapacitním důvodů není garantováno, že auto přiveze česky mluvící zástupce autopůjčovny. Nemusíte se obávat, v případě potřeby je vám po celou dobu na telefonu k dispozici česky mluvící podpora.

Kategorie: Auta Rhodos

Napište nám nebo vyplňte nezávaznou poptávku. Na základě poptávky zjistíme aktuální cenu a budeme vás kontaktovat. Jakmile nabídku potvrdíte již vše řešíte přímo s poskytovatelem v českém jazyce.

Kategorie: Kypr auta

Standartní vrácení vozu na letišti Larnaca probíhá na parkovišti označené jako P6. Na parkoviště dojedete podle cedulí, které jsou červené a jsou označeny jako “ Parking P6 „. Parkoviště se nachází přímo naproti letištní haly a vede k němu příjezdová cesta. Toto parkoviště si můžete zobrazit v mapě a je otevřeno nonstop.

Doporučujeme se domluvit na vrácení vozu již při jeho převzetí a zástupce pojišťovny vám předá další podrobnosti.

Pokud vracíte vůz na pobočku autopůjčovny je nutné vrácení zajistit v otevíracích hodinách.

Kategorie: Transfery

Čas příletu vyberte vždy podle předpokládaného příletu vašeho letadla ( čas příletu najdete v rezervaci vašeho letu nebo na palubní vstupence ). V rezervaci zadáváte i číslo letu a tak společnost zná případné zpoždění Vašeho letu.

Čas odletu: vyberte vždy podle předpokládaného odletu vašeho letadla. Přepravní společnost zná dobu trvání cesty a 24 hodin předem vám zašle emailem nebo sms zprávou informace o přesném čase vyzvednutí tak aby jste stihli svůj odlet.

Kategorie: Auta Rhodos

Auto si vyzvednete s určitým množstvím paliva a toto množství je zaznamenáno a zakresleno do smlouvy. Se stejným množstvím paliva je nutné zapůjčené auto také vrátit jinak vám můžou být účtovány dodatečné poplatky. Na ostrově je tankování jednoduché. Na čerpací stanici vás obslouží zaměstnanec včetně natankování.

Kategorie: Kypr auta

Auto si vyzvednete s určitým množstvím paliva a toto množství je zaznamenáno a zakresleno do smlouvy. Se stejným množstvím paliva je nutné zapůjčené auto také vrátit jinak vám můžou být účtovány dodatečné poplatky. Na Kypru je tankování jednoduché. Na čerpací stanici vás obslouží zaměstnanec včetně natankování.

Štítek: kypr
Kategorie: Kypr auta

Cena za půjčení vozu je dynamická a proto se musí předem ověřit. Znamená to, že cena se mění podle zájmu klientů o půjčení vozu a množství volných aut, která jsou k dispozici na Váš termín.

Štítek: kypr
Kategorie: Kypr auta

Rezervační formulář na našem webu je v češtině. Na základě formuláře se vám ozveme česky a provedeme rezervaci vozu podle vašeho výběru. Jakmile bude rezervace provedena pošle vám půjčovna potvrzení do emailu v angličtině. Zástupce pojišťovny hovoří anglicky a rusky.

Na našem webu žádné platby neprovádíte. V případě, že si vyberete ubytování, výlet nebo jinou službu tak částku budete platit až přímo poskytovateli této služby.

Kategorie: Kypr auta

Za pronájem auta můžete zaplatit hotově nebo kartou při převzetí auta u zástupce půjčovny. 10% poplatek hradíte předem převodem na účet v českých korunách nebo přes službu Revolut v eurech, nejlépe ihned po potvrzení rezervace.

Aktuálně máme výlety v češtině na ostrově Rhodos. Samotnou rezervaci můžete provést v českém jazyce u jakéhokoliv výletu. V případě rezervace výletu přes partnerské stránky je vždy jazyk komunikace průvodce, který se o vám postará uveden v popisu výletu.

Kategorie: Transfery

Pro transfery z letiště: pokračujte do příletové haly nebo na místo setkání uvedené na vašem rezervačním voucheru, kde na vás bude čekat váš řidič nebo zástupce s cedulí nebo tabletem, kde bude uvedeno vaše jméno nebo logo společnosti Suntransfers, která je poskytovatelem přepravy.

Pro transfery z přístavu nebo vlakového nádraží vás vždy vyzvedneme na nejbližším dostupném místě srazu. Přesné místo setkání vám sdělíme v pokynech k vyzvednutí na vašem rezervačním poukazu.

Pro transfery z vašeho ubytování na vás řidič počká na recepci nebo před budovou.

Kategorie: Kypr auta

Auto si můžete vyzvednout na letišti Larnaca nebo Paphos ( v příletové hale vás bude čekat zástupce půjčovny ). Můžete si také auto vyzvednout osobně na pobočkách ve městech Limassol, Pissouri, Coral Bay. V blízkosti těchto míst doveze zástupce půjčovny auto také až do vašeho hotelu.

Štítek: kypr
Kategorie: Auta Sicílie

Autopůjčovna kterou doporučujeme má pobočky přímo na Letištích.

  • V Catanii je pobočka s parkovištěm dobře viditelná před hlavním kruhovým objezdem, který vede k vícepodlažnímu parkovišti p4 / rent-a-car: stánek Locauto se nachází v přízemí. Vrácení je možné i během zavírací doby půjčovny.

U ostatních možností jsou pokyny k vyzvednutí zobrazeny vždy u konkrétní rezervace.

Štítek: Auta Sicílie
Kategorie: Transfery

Ano, ve většině případů můžete provést rezervaci na poslední chvíli. V některých případech se však během procesu rezervace může zobrazit vyskakovací zpráva, která vás požádá, abyste kontaktovali tým zákaznických služeb prostřednictvím chatu a zkontrolovali dostupnost. Tím získáte kód pro pozdní rezervaci, který vám umožní si vše následně zadat online.

Jakmile se vám hláška zobrazí klikněte na kolečko s piktogramem chatu vpravo dole. Robot vám položí otázku a vyberte možnost “ I need a late booking code „. Dále se vás automat zeptá na další možnosti k rezervaci. 1. my transfer is in more than 6 hours ( můj transfer je za více než 6 hodin ) nebo druhá možnost „my transfer is within 6 hours „(transfer je do 6 hodin ). Vyberte odpověď podle své potřeby transferu.

Další volbou je odpověď na otázku “ Uveďte aktuální místní čas ve vašem městě a to buď mezi 9-21 hodinou nebo v jiném čase. Když vyberete první možnost ( mezi 9-21 hod. ) zadáte čas vašeho požadovaného transferu ve formátu Den/Měsíc/ROK. – zadejte čas vašeho převodu ve formátu 24 hodin ( např. 05:30 hod ). V dalších otázkách zadáte jestli chcete transfer na letiště nebo z letiště. Odpovíte automatu jednoduše na letiště napište “ TO“ z letiště napište “ FROM „ dále se v chatu zobrazí otázka na název letiště. Zadejte své letiště např. Larnaca Aiport „. dále počet osob ( jednoduše číslem ) a poslední otázkou je jestli máte nestandartní zavazadla. Napište buď YES ( ano ) nebo NO ( ne). Následně budete přepojení na zákaznickou podporu a budete si psát s “ živým operátorem „. Pokud neovládáte dobře angličtinu použijte překladač a vše pište česky a anglický překlad do chatu jen kopírujte. Bohatě to stačí.

Kategorie: Kypr auta

Ano můžete, ale důrazně to nedoporučujeme. Na severní straně Kypru nelze poskytnou žádné asistenční služby v případě nehody nebo poruchy vozidla a pojištění vozu se nevztahuje při jakékoliv události v okupované části.

Štítek: kypr
Kategorie: Kypr auta

Ano. Rezervaci můžete zrušit 48 hodin předem bez poplatku. Rezervaci musíte zrušit sami podle údajů, které vám přišli do emailu.

Štítek: kypr
Kategorie: Kypr auta

Bohužel toto není možné. Auto si můžete půjčit minimálně na 3 dny.

Štítek: kypr
Kategorie: Kypr auta

Ne, bohužel podmínkou je věk řidiče od 25-70 let a také být vlastníkem řidičského oprávnění 3 roky a více.

Štítek: kypr

Ano, půjčení auta v českém jazyce nabízíme na ostrově Rhodos. Rezervaci můžete provést zde

Kategorie: Transfery

Pro kyvadlovou dopravu: Pokud váš hotel není uveden ve vyhledávacím poli webových stránek poskytovatele, znamená to, že nemůžeme zajistit kyvadlovou dopravu do tohoto ubytování. V tomto případě bychom Vám doporučili zarezervovat si soukromý transfer, kde upřesníte adresu, kam potřebujete dorazit.
Pro soukromé transfery: Přesné údaje o adrese (název ulice, číslo, PSČ) vašeho ubytování budou vyžadovány později před dokončení rezervace.

Štítek: transfer
Kategorie: Kypr auta

Jednoduše nám toto napište do poznámek ve formuláři “ Nezávazná poptávka „. Poté je třeba počítat se zálohou podle kategorie vozidla v rozmezí od 300€ do 1000 €.

Štítek: kypr
Kategorie: Auta Rhodos

Autosedačku nebo podsedák dostanete na vyžádání zdarma. Pokud máte zájem o dětskou autosedačku či podsedák, nahlaste požadavek přímo do poptávky.

Transfery si můžete rezervovat na našem webu díky spolupráci. Zaměřujeme se na Itálii, ostrov Rhodos a Kypr. Transfery však lze zajistit i v jiných destinacích jako jsou řecké ostrovy nebo Španělsko. Vyhledávací pole s přesměrováním na rezervaci najdete zde.