Jsme Honza a Jirka a dohromady si říkáme “ Muži na cestách “ spravujeme tento web a snažíme se lidem přiblížit cestování zejména bez cestovní kanceláře. Pomocí instagramu a facebooku radíme a zveřejňujeme různé typy na výlety a třeba letenky v akci. Na tomto webu chceme aby každý našel informace jak začít cestovat a kde co sehnat nebo rezervovat. I přes doporučení a různé nabídky nejsme cestovní kancelář ani agentura a náš web neslouží k přímému prodeji či rezervaci služeb nebo zboží. Veškeré případné nákupy musíte provést sami na odkazovaném webu provozovatele.

Fotografie na našem webu získáváme z oficiálních zdrojů fotobanky, z vlastních zdrojů a nakonec i přímo od samotných cestovatelů s jejich souhlasem. Moc děkujeme za spolupráci a poskytování fotografií zejména členům Facebookové skupiny Rhodos pro turisty.

Díky kontaktům vám můžeme nabídnout slevy u našich partnerů, kamarádů nebo aplikací které známe.

Možnosti slev najdeš tady


Vše děláme jako koníček a pro radost.


Chceš vědět o ostrově Rhodos více už teď ? Podívej se na facebooku do soukromé skupiny s názvem Rhodos pro turisty a poděl se s ostatními.

Mezitím sleduj náš účet na InstagramuFacebooku i TikTok.

Díky spolupráci a kontaktům nabízíme kamarádské slevy pro naše sledující. My poté vytváříme podporu pro naše kamarády a snažíme se dostat do podvědomí jejich služby. Máte zájem o spolupráci nebo jakoukoliv formu vzájemné podpory ? Napište nám


Kontaktujte nás emailem : muzinacestach@gmail.com


Tipy zveřejňované na našem webu nejsou nabídkou ani reklamou. Jednotlivé tipy jsou zveřejňovány bez záruky jejich platnosti, některé tipy můžou být neaktuální. Ceny u tipů a našich článků nemusí být aktuální jelikož zejména ceny letenek se mění každou chvíli. Konečnou cenu vždy najdete na webu provozovatele o kterém píšeme nebo je na něj odkazováno. Nejsme cestovní kancelář ani agentura.

Napište nám