Apartmán se nachází v malebné obci Viddalba na ostrově Sardinie. V obci najdete několik restaurací a obchůdku, stejně tak supermarket či trafiku. Tento apartmán nabízí pohodlné ubytování až pro 6 osob a od nejbližší pláž je vzdálena 10 minut jízdy autem.

Samotný apartmán se skládá ze dvou ložnic -manželská postel, palandy, kuchyně včetně vybavení k vaření, klimatizace, venkovní terasa se zahradním sezením pod citrónem, koupelna se sprchovým koutem, bidetem, WC, pračka, dětská postýlka s nočníkem. V zadní části domu vstup ke společnému bazénu.Apartmán je vzdálený 7 km od nejkrásnější pláže Mimosa dlouhé 15 km. Tato pláž má hodnocení modrou vlajkou, což znamená, že je zde nejčistší křišťálová a hebká voda. Tato čistota a svěžest je způsobená tím, že v této oblasti je spousta jeskyní a jeskynní sladká voda v některých místech vyvěrá až v moři. V blízkosti cca 2 km od apartmánu je termální řeka ve které si lidé večer, nebo v jarních a podzimních měsících vytvářejí tůňky ve kterých je krásně teplá voda. 

Slevový kód: „Muži na cestách“

10% SLEVA PLATÍ AŽ PO DOMLUVĚ S MAJITELI.

ObdobíCeník za 7 dní pobytu bez slev
duben9.000 Kč
květen10.000 Kč
červen18.000 Kč
červenec25.000 Kč
srpen25.000 Kč
září18.000 Kč
říjen10.000 Kč
listopad až březen7.000 Kč
+ 60€ za úklid

Tipy majitelů na nejbližší pláže a výlety

Kontaktujte přímo majitele ubytování nebo můžete napsat pomocí kontaktního formuláře. Pozor: rezervace na webu provozovatele jsou závazné. Pokud si chcete jen ověřit dostupnost nebo cenu napište pomocí formuláře níže.

Nejsme poskytovatelem ubytování ani cestovní kancelář či agentura. Veškeré ceny zjistíte u provozovatele a rezervaci musíte provést sami přímo na odkazované ubytování. Cena nemusí být aktuální. Konečná cena Vám bude potvrzena provozovatelem ubytování při rezervaci.