V rámci tohoto výletu vás může mini bus vyzvednout v hotelu ( musíte vyzvednutí domluvit při rezervaci s provozovatelem a může být zpoplatněno )Z přístavu ve starém městě nastoupíte na loď společnosti Speed Boat Angelos a vyrazíte prozkoumat staré město Rhodos kolem hradeb a uvidíte tak vše z jiného pohledu než při běžné pěší prohlídce. Lodí také navštívíte hned tři pláže ostrova. Pláže poznáte jinak než na opalováním na lehátku. Navštívíte nejznámější pláž ” Anthony Quinn ” také pláž Kalami a v neposlední řadě pláž Kalithea, která je hned vedle lázní Kalithea Springs.

Předpokládaná délka výletu je asi 3 hodiny a během plavby se můžete občerstvit ( voda, pivo, drobné občerstvení ). Při zastávkách u pláží je možné koupání přímo z lodi.

Slevový kód – 5 Euro : RhodosCzech

VÝLET POŘÁDÁ SPEED BOAT AGELOS
  • Aktuální cena výletu je 50 Euro / osoba bez slev. Sleva vám bude odečtena na základě slevového kódu při rezervaci u provozovatele.
  • Dítě do 3 let zdarma. Od 4 let plná cena z důvodu místenky na lodi.
  • Vyplouvá se v sezóně každý den v těchto časech: 9:00 hod , 12:00 hod a 15:00 hod.
  • Výlet je vhodný i pro malé děti při doprovodu rodičů
  • Rezervaci můžete provést v českém jazyce pouze přes WhatsApp na tel.čísle: +306906089603 (p. Dionysia Tzavara ) nebo emailem: speedboatagelos@hotmail.com

Nejsme poskytovatelem ubytování ani cestovní kancelář či agentura. Veškeré ceny zjistíte u provozovatele a rezervaci musíte provést sami přímo na odkazované ubytování nebo u provozovatele výletu. Cena nemusí být aktuální. Konečná cena Vám bude potvrzena provozovatelem při rezervaci.