Apartmán se nachází v malebné obci Viddalba na ostrově Sardinie. V obci najdete několik restaurací a obchůdku, stejně tak supermarket. Tento apartmán nabízí pohodlné ubytování až pro 6 osob a od nejbližší pláže je vzdálen 10 minut jízdy autem.

Samotný apartmán se skládá z  “hlavní” místnosti, dvou ložnic a koupelny s WC a pračkou. V “hlavní” místnosti se nachází kuchyňská linka, jídelní stůl a gauč. V jedné jedné ložnici je manželská postel a ve druhé ložnici je palanda a velká úložná skříň. V koupelně se nachází WC, bidet, sprchový kout a pračka. Před apartmánem se nachází menší posezení s venkovním grillem.Nejbližší pláž je dlouhá a písečná. Některé úseky pláže jsou organizované s možností pronajmout si lehátka se slunečníkem nebo využít služeb plážových barů. Některé části jsou však neorganizované a nabízí klid bez davu návštěvníků.

Slevový kód: „Muži na cestách“

10% SLEVA PLATÍ AŽ PO DOMLUVĚ S MAJITELI.
ObdobíCeník za 7 dní pobytu bez slev
duben9.000 Kč
květen10.000 Kč
červen18.000 Kč
červenec25.000 Kč
srpen25.000 Kč
září18.000 Kč
říjen10.000 Kč
listopad až březen7.000 Kč
+ 60€ za úklid

Tipy majitelů na nejbližší pláže a výlety

Kontaktujte přímo majitele ubytování nebo můžete napsat pomocí kontaktního formuláře. Pozor: rezervace na webu provozovatele jsou závazné. Pokud si chcete jen ověřit dostupnost nebo cenu napište pomocí formuláře níže.

Nejsme poskytovatelem ubytování ani cestovní kancelář či agentura. Veškeré ceny zjistíte u provozovatele a rezervaci musíte provést sami přímo na odkazované ubytování. Cena nemusí být aktuální. Konečná cena Vám bude potvrzena provozovatelem ubytování při rezervaci.