Akropole Lindos je starověké archeologické naleziště na řeckém ostrově Rhodos. Nachází se na skalnatém kopci s výhledem na město Lindos a okolní středozemní moře. Akropole v Lindosu je jednou z nejvýznamnějších historických a kulturních památek na ostrově.

Navštivte akropoli Lindos. Nečekejte frontu a rezervujte si vstupenku online. Obdržíte vstupenku přímo do vašeho emailu a nemusíte čekat. Jednoduše přeskočíte frontu a jdete rovnou k turniketům. V akropoli můžete prozkoumávat historické památky třeba celý den. Vstupenka není časově omezena.

Jděte přímo ke vchodu do Akropole v Lindosu a předložte vstupenku (vytištěnou nebo na telefonu) u validačních automatů. Předtím si však nezapomeňte zabalit pohodlnou obuv, sluneční brýle a pokrývku hlavy jelikož tady stín jen tak jednoduše nenajdete.


Děti do 6 let a studenti EU do 24 let mohou na pokladně získat vstupné zdarma. Vstupné online může mít cenu vyšší než je cena vstupenky na místě.

Parkování:

Máte zapůjčené auto a přemýšlíte kde zaparkujete? Největší parkoviště najdete u hlavní cesty. Parkoviště je označené a v odpoledních hodinách bývá plné. Parkoviště si můžete zobrazit na mapě. Z toho parkoviště je to k pokladnám asi 10-15 minut pešky. Parkoviště blíže k městu jsou placená a nebo přeplněná.

Lodí na ostrov Symi včetně návštěvy 4 pláží.

Nejsme poskytovatelem ubytování ani cestovní kancelář či agentura. Veškeré ceny zjistíte u provozovatele a rezervaci musíte provést sami přímo na odkazované ubytování či služby. Cena nemusí být aktuální. Konečná cena Vám bude potvrzena provozovatelem ubytování / služby při rezervaci.