Vítejte v Itálii! Pokud právě přistáváte a hledáte pohodlný způsob, jak se dostat do vašeho hotelu nebo apartmánu, máme pro vás skvělou možnost. Prozkoumejte naše nabídky sdílených (kyvadlových) autobusů, privátních transferů nebo taxi služeb, které vám zajistí bezstarostný přesun z letiště do vašeho ubytování.

S našimi profesionálními řidiči se nemusíte starat o nic. Budou na vás čekat přímo na letišti a poskytnou vám veškeré potřebné informace, abyste se snadno dostali k vašemu dopravnímu prostředku. Po rezervaci obdržíte e-mail s podrobnými pokyny, například místo setkání a další užitečné informace, abyste měli jistotu, že se snadno dostanete na správné místo.

Nemusíte se tedy starat o hledání nebo stresování se z dopravy. Stačí si zarezervovat jeden z našich spolehlivých dopravních prostředků a vychutnat si bezproblémový přesun k vašemu dobrodružství v Itálii!

Žádné poplatky ↗

za kreditní karty a mýtné v ceně.

Jednoduché setkání ↗

Řidič na vás bude čekat a jednoduše se tak setkáte.

Velký výběr ↗

Autobus, taxi nebo miniVan? Vyberte si sami.

Co znamená sdílený transfer:

Zažijte pohodlný a cenově dostupný způsob přepravy pomocí sdíleného transferu! S tímto typem dopravy máte možnost využít předem stanovenou cenu a autobus vás doveze přímo k vašemu ubytování. I když jízda sdíleným autobusem může trvat déle, nabízí vám to pohodlnou možnost přesunu za nižší cenu.

Cena sdíleného transferu závisí na vašem cílovém místě a oblasti, kam míříte, ale obvykle se jedná o jednu z nejlevnějších možností dopravy. Při výběru této možnosti získáte podobný servis jako u cestovní kanceláře – na letišti vás přivítá zástupce společnosti, který vám poskytne všechny potřebné informace a jízdenky, abyste mohli bez stresu a s jistotou dorazit k vašemu ubytování.

A co je nejlepší? Po rezervaci vám některé společnosti okamžitě odešlou veškeré informace do vaší e-mailové schránky, abyste měli všechny detaily ihned po ruce. Nechte se unést pohodou a bezstarostným cestováním díky sdílenému transferu!

Zarezervujte si svůj sdílený transfer ještě dnes a zajistěte si místo! V sezóně mohou být autobusy rychle vyprodány, a proto je důležité jednat rychle. Nenechte si ujít možnost využít pohodlné a cenově výhodného přesunu k vašemu ubytování.

Transfery

Kategorie: Transfery

Jakoukoli ze svých cest nebo celou rezervaci můžete zrušit online na panelu “Moje rezervace“ na webových stránkách poskytovatele na kterého je odkazováno. Zrušení transferové služby přijaté s více než 48 hodinovým předstihem jsou vráceny v plné výši. Zrušení přijatá méně než 48 hodin před časem odjezdu nejsou akceptována a peníze společnost na kterou odkazujeme nevrací. 

Kategorie: Transfery

Přílet: Ve vyhledávacím poli zadejte “ from the aiport “ a do první kolonky zadejte název letiště ze kterého Vás dopravce vyzvedne. Poznáte to také tak, že piktogram letadla ukazuje přílet. V druhém vyhledávacím poli zadejte adresu nebo název ubytování kam cestujete.

Odlet: Ve vyhledávacím poli zadejte “ to the aiport“ a do první kolonky zadejte název letiště ze kterého odlétáte. Poznáte to také tak, že piktogram letadla ukazuje odlet. V druhém vyhledávacím poli zadejte adresu nebo název ubytování odkud vás bude dopravce vyzvedávat.

Kategorie: Transfery

Čas příletu vyberte vždy podle předpokládaného příletu vašeho letadla ( čas příletu najdete v rezervaci vašeho letu nebo na palubní vstupence ). V rezervaci zadáváte i číslo letu a tak společnost zná případné zpoždění Vašeho letu.

Čas odletu: vyberte vždy podle předpokládaného odletu vašeho letadla. Přepravní společnost zná dobu trvání cesty a 24 hodin předem vám zašle emailem nebo sms zprávou informace o přesném čase vyzvednutí tak aby jste stihli svůj odlet.

Kategorie: Transfery

Pro transfery z letiště: pokračujte do příletové haly nebo na místo setkání uvedené na vašem rezervačním voucheru, kde na vás bude čekat váš řidič nebo zástupce s cedulí nebo tabletem, kde bude uvedeno vaše jméno nebo logo společnosti Suntransfers, která je poskytovatelem přepravy.

Pro transfery z přístavu nebo vlakového nádraží vás vždy vyzvedneme na nejbližším dostupném místě srazu. Přesné místo setkání vám sdělíme v pokynech k vyzvednutí na vašem rezervačním poukazu.

Pro transfery z vašeho ubytování na vás řidič počká na recepci nebo před budovou.

Kategorie: Transfery

Ano, ve většině případů můžete provést rezervaci na poslední chvíli. V některých případech se však během procesu rezervace může zobrazit vyskakovací zpráva, která vás požádá, abyste kontaktovali tým zákaznických služeb prostřednictvím chatu a zkontrolovali dostupnost. Tím získáte kód pro pozdní rezervaci, který vám umožní si vše následně zadat online.

Jakmile se vám hláška zobrazí klikněte na kolečko s piktogramem chatu vpravo dole. Robot vám položí otázku a vyberte možnost “ I need a late booking code „. Dále se vás automat zeptá na další možnosti k rezervaci. 1. my transfer is in more than 6 hours ( můj transfer je za více než 6 hodin ) nebo druhá možnost „my transfer is within 6 hours „(transfer je do 6 hodin ). Vyberte odpověď podle své potřeby transferu.

Další volbou je odpověď na otázku “ Uveďte aktuální místní čas ve vašem městě a to buď mezi 9-21 hodinou nebo v jiném čase. Když vyberete první možnost ( mezi 9-21 hod. ) zadáte čas vašeho požadovaného transferu ve formátu Den/Měsíc/ROK. – zadejte čas vašeho převodu ve formátu 24 hodin ( např. 05:30 hod ). V dalších otázkách zadáte jestli chcete transfer na letiště nebo z letiště. Odpovíte automatu jednoduše na letiště napište “ TO“ z letiště napište “ FROM „ dále se v chatu zobrazí otázka na název letiště. Zadejte své letiště např. Larnaca Aiport „. dále počet osob ( jednoduše číslem ) a poslední otázkou je jestli máte nestandartní zavazadla. Napište buď YES ( ano ) nebo NO ( ne). Následně budete přepojení na zákaznickou podporu a budete si psát s “ živým operátorem „. Pokud neovládáte dobře angličtinu použijte překladač a vše pište česky a anglický překlad do chatu jen kopírujte. Bohatě to stačí.

Kategorie: Transfery

Pro kyvadlovou dopravu: Pokud váš hotel není uveden ve vyhledávacím poli webových stránek poskytovatele, znamená to, že nemůžeme zajistit kyvadlovou dopravu do tohoto ubytování. V tomto případě bychom Vám doporučili zarezervovat si soukromý transfer, kde upřesníte adresu, kam potřebujete dorazit.
Pro soukromé transfery: Přesné údaje o adrese (název ulice, číslo, PSČ) vašeho ubytování budou vyžadovány později před dokončení rezervace.

Štítek: transfer