Celodenní výlet lodí do tureckého Marmaris

Tento výlet je do tureckého města Marmaris. Marmaris je oblíbená turistická destinace ležící na jihozápadním pobřeží Turecka podél Egejského moře. Je to letovisko známé pro svou ohromující přírodní krásu, pulzující noční život a historické památky. Staré město Marmaris, známé také jako Marmaris İçmeler, je okouzlující oblast s úzkými uličkami, tradiční architekturou a řadou obchodů, restaurací a barů.

Výlet je zaměřený na nákupy a poznání města. Po příjezdu do Turecka vás bude čekat v přístavu “ turecký průvodce“ hovořící anglicky. Je jen na vás jestli využijete služby průvodce ( v ceně výletu ) a necháte se provést městem s návštěvou klenotnictví a také návštěvou obchůdku s medem. Doporučujeme plavky s sebou jelikož u přístavu jsou pláže.

Prozkoumejte kulturu a zažijte orientální atmosféru. Navštivte hrad Marmaris, muzeum, klenotnictví nebo se projděte bohatým trhem. Jak rezervovat

Vyplouvá se z přístavu v hlavním městě Rhodos, ale dopravu do přístavu zajistí provozovatel výletu. ( během rezervace si vyberete místo vyzvednutí ze seznamu nástupních míst ) .

Příklady a ceník dopravy do přístavu v rámci výletu:

Kremasti, Ialysos, Falirakizdarma
Afantou + Kolymbia4 EUR / osoba
Jižní Rhodos6 EUR / osoba
Přístavní daň15 EUR dospělí / 5 EUR dítě do 2.let

Plavba do Turecka trvá asi 60 minut a je nutné mít s sebou pas + 15 EUR / osoba za přístavní daň, která se platí v přístavu. Plavbu zajišťuje společnost Sea Dreams s oprávněním ISM a působí na trhu již 60 let.

Cena výletu

Dospělá osoba43,99 EUR
Dítě do 12 let25 EUR
Cenu výletu se dozvíte u provozovatele během rezervace. V ceně není přístavní daň.

Výlet se koná denně a odplouvá se v 9:00 hodin ráno s předpokládaným návratem v 18:00 hod. Je nutné se do přístavu ( pobočky SeaDreams ) dostavit hodinu předem z důvodu výměny voucherů za palubní lístky, zaplacení přístavních poplatků a projít pasovou kontrolou. Stánek společnosti najdete v přístavu na pravé straně. Jde vidět hned od vstupní brány GATE A ( dřevěná chatička s červenou střechou ) s logem společnosti a nápisem TICKETS. Na vstupní bráně přístavu je reklamní plachta s nápisem TOURIST PORT.

Jak rezervovat

Rezervaci výletu provedete přímo u provozovatele kliknutím na tlačítko rezervovat. Budete přesměrováni na stránku provozovatele. Stránka je v angličtině a pro jazykově méně zdatné doporučuji prohlížeč “ Chrome „ ( klikněte si na automatický překlad stránky pomocí pravého tlačítka myši – přeložit do jazyka čeština ) Na webu najdete veškeré podrobnosti k výletu včetně smluvních podmínek. Klikněte na oranžové tlačítko „zarezervovat hned“ a poté zaškrněte vlevo nahoře “ Day Cruise – Denní plavba „. Místo odjezdu vyberte “ Rhodos“ a místo příjezdu “ Marmaris „, vyplňte počet dospělých a dětí a klikněte na vyhledat. Zobrazí se vám časy a celková cena. Označte puntík a pokračujte pomocí tlačítka “ rezervovat „. Na další stránce vyplníte své osobní údaje ( vč. pasu ) a pokud máte zájem vyberete si dopravu z hotelu do přístavu ( zakřížkováním políčka zahrnout převod ) Ukáže se vám několik možností nástupních míst a vyberte si nejbližší místo vyzvednutí. Přečtěte si podmínky a v dalším kroku již zaplatíte jednoduše kartou.

Nejsme poskytovatelem ubytování ani cestovní kancelář či agentura. Veškeré ceny zjistíte u provozovatele a rezervaci musíte provést sami přímo na odkazované ubytování či služby. Cena nemusí být aktuální. Konečná cena Vám bude potvrzena provozovatelem ubytování / služby při rezervaci.

Ostatní výlety z ostrova Rhodos