Celodenní lodní výlet s koupáním a návštěvou toho nejkrásnějšího místa na ostrově Rhodos – města Lindos. Vyplujeme ráno z proslulého přístavu Mandraki a míříme na jih podél východního pobřeží. Pohodová loď Triton nebo Glaros zakotví během plavby na proslulé pláži Antony Quinn, kde budete mít možnost zchladit se a tím tak ochutnat krásu východního pobřeží omývaném Středozemním mořem. Po koupání pokračujeme dále po východním pobřeží, okolo 12 hodiny zakotvíme v přístavu města Lindos, kde budete mít 3 hodiny volného času na prohlídku antického města Lindos, nákupy suvenírů či oběd a koupání na pláži. Při zpáteční plavbě zastavíme na jedné z nejkrásnějších pláží ostrova Tsambika. Kolem 17:45 připlutí zpět do přístavu Mandraki.

  • vyplutí cca v 9:00 – příjezd cca v 17:45 (přístav Mandraki)
  • výlet není fyzicky náročný, vhodný i pro děti
  • možnost zakoupit občerstvení na lodi, nápoje nejsou v ceně výletu
  • 3 hodiny zastávka ve městě Lindos (volný čas)

vše v českém jazyce


Poznejte ostrov Rhodos z lodě a vychutnejte si nezapomenutelné pohledy a zážitky při své dovolené. Při uvedení našeho slevového kódu získáte slevu.

Slevový kód: Muži na cestách

Rezervovat výlet

cena: 55€/osoba a 25€ dítě do 12 let bez uvedení slevového kódu
Všechny informace najdete na webových stránkách provozovatele a to rovnou s možností rezervace vaší plavby a skvělého výletu.

Nejsme poskytovatelem ubytování a výletů. Nejsme ani cestovní kancelář či agentura. Veškeré ceny a rezervace musíte provést sami přímo na stránkách u odkazovaného poskytovatele. Cena nemusí být aktuální. Konečná cena Vám bude potvrzena provozovatelem při rezervaci.

Vstupenky do akropole Lindos