Apartmán v novostavbě bytového domu se nachází nedaleko centra hlavního města Rhodos. Na známou pláž Zefyros můžete dojít asi za 20 minut pěšky. K výběru máte tři apartmány. Každý má kapacitu pro tři dospělé osoby. Dispozičně jde o kuchyň, obývací pokoj a ložnici. V apartmánu najdete kompletní vybavení: ručníky, povlečením, základní kosmetikou a také plně vybavenou kuchyní včetně kávovaru a toustovače. Každý apartmán má balkón. Apartmán má vlastní parkovací místo a český majitel bydlí ve stejném domě.

Supermarket naleznete hned vedle budovy.



Ceník za apartmán:

Období:Cena za noc:
listopad až dubenod 70 euro
květen až říjen150 euro
Cena je dynamická. Může se měnit podle aktuální obsazenosti a délce vašeho pobytu. Přesnou cenu Vám ověří majitel při nezávazné rezervaci.

Sleva 5% při uvedení kódu: “ Muži na cestách “

Kontaktujte přímo majitele emailem: riccmund0303@gmail.com nebo na facebooku. Nezapomeňte na slevový kód “ Muži na cestách „

Nejsme poskytovatelem ubytování ani cestovní kancelář či agentura. Veškeré ceny a rezervace musíte provést sami přímo na odkazované ubytování. Cena nemusí být aktuální. Konečná cena Vám bude potvrzena provozovatelem ubytování při rezervaci.