Poznejte ostrov ještě lépe, více a rychleji než autobusem nebo pěšky a objednejte si půjčení auta. Je jen na vás kde a na jak dlouho zastavíte nebo si uděláte celodenní pauzu na pláži, která je třeba na druhé straně ostrova od vašeho ubytování.


Jak si objednat auto?

Je to jednoduché. Stačí si vybrat typ auta a na kolik dní byste o auto měli zájem. Poté zavoláte a domluvíte si další detaily ( kdy a kde vyzvednete auto, jak auto vrátíte, atd.). Všechno vám podrobně vysvětlí “ Zažij Rhodos“ .

Sami máme dobré zkušenosti a tak “ Zažij Rhodos“ můžeme doporučit. Komunikace je v češtině, auto je k dispozici druhý den po objednání a v případě komplikací vše budete řešit přímo s nimi v českém jazyce.

V nabídce je několik kategorií automobilů, které si můžete půjčit. Příklady a ceny půjčení níže. Přesnou cenu zjistíš tady.

A – Economy
1 den / od 50 €
3 dny / od 140 €
7 dní / od 310 €
B – Compact
1 den / od 55 €
3 dny / od 150 €
7 dní / od 315 €
C – Compact plus
1 den / od 65 €
3 dny / od 185 €
7 dní / od 380 €

Slevový kód: Muži na cestách

Objednat auto

Pro objednání budete přesměrování na web poskytovatele

Cena se odvíjí podle turistické sezóny a kategorie automobilů. Přesnou cenu zjistíte tady. Nezapomeňte uvést slevový kód “ Muži na cestách „


Parkování s kyvadlovou dopravou ve městě Rhodos zdarma

odkaz na parkování RHODOS

Nejsme poskytovatelem ubytování a výletů. Nejsme ani cestovní kancelář či agentura. Veškeré ceny a rezervace musíte provést sami přímo na stránkách u odkazovaného poskytovatele. Cena nemusí být aktuální. Konečná cena Vám bude potvrzena provozovatelem při rezervaci.

Sleva vám bude potvrzena až po nezávazné rezervaci u provozovatele služby. Sleva nemusí platit v sezóně nebo při rezervaci na poslední chvíli. Konečná cena vám bude upřesněna provozovatelem služby.