Skvělá lokalita a apartmány za příjemnou cenu ve dvou variantách. Varianta standart a delux. Apartmány se nacházejí ve městě Faliraki jenom 20 min. od centra. Na hlavní Falirackou pláž se dostanete pohodlně pěšky(10min.). Pár minut od apartmánu najdete supermarket, ve kterém si můžete nakoupit vše, co potřebujete. V těsné blízkosti amartmánu je zastávka autobusu jedoucího do hlavního města Rhodos. V blízkosti Faliraki se nachází unikátní aquapark.

Jeho lokalita je skvělou výhodou a dovolenou si zde užijete i bez auta. Restaurace, bary, dlouhá písečná pláž, rušný večerní život se plně postarají o váš program. Na nejhezčí pláže Rhodosu je to autem co by kamenem dohodil. Jednoduše se dostanete do Kalithea Springs, zátoky Anthony Quinn,Tsampiku, nebo na tzv. zlatou pláž Agathi.  • ubytování v apartmánech až pro 3 osoby
  • možnost dokoupit snídaně
  • společný bazén pro hosty zdarma
  • v ceně klimatizace, ručníky, TV, kuchyňka, lednice, mýdla, šampony a denní servis

Slevový kód: Muži na cestách

Rezervovat

Ceny za ubytování jsou dynamické ( mění se tak na základě obsazenosti a sezóny ). Ceny se dozvíte při nezávazné rezervaci, kterou můžete provést v českém jazyce.Varianta DELUX: Ubytování v apartmánech Deluxe se liší oproti ubytování ve Standart větším komfortem, modernějším vybavením a nádhernou koupelnou.

Rezervujte se slevovým kódem: Muži na cestách

Aktuální cenu VÁM sdělí poskytovatel na základě nezávazené rezervace.