Mohu provést rezervaci na poslední chvíli?

Kategorie: Transfery

Ano, ve většině případů můžete provést rezervaci na poslední chvíli. V některých případech se však během procesu rezervace může zobrazit vyskakovací zpráva, která vás požádá, abyste kontaktovali tým zákaznických služeb prostřednictvím chatu a zkontrolovali dostupnost. Tím získáte kód pro pozdní rezervaci, který vám umožní si vše následně zadat online.

Jakmile se vám hláška zobrazí klikněte na kolečko s piktogramem chatu vpravo dole. Robot vám položí otázku a vyberte možnost “ I need a late booking code „. Dále se vás automat zeptá na další možnosti k rezervaci. 1. my transfer is in more than 6 hours ( můj transfer je za více než 6 hodin ) nebo druhá možnost „my transfer is within 6 hours „(transfer je do 6 hodin ). Vyberte odpověď podle své potřeby transferu.

Další volbou je odpověď na otázku “ Uveďte aktuální místní čas ve vašem městě a to buď mezi 9-21 hodinou nebo v jiném čase. Když vyberete první možnost ( mezi 9-21 hod. ) zadáte čas vašeho požadovaného transferu ve formátu Den/Měsíc/ROK. – zadejte čas vašeho převodu ve formátu 24 hodin ( např. 05:30 hod ). V dalších otázkách zadáte jestli chcete transfer na letiště nebo z letiště. Odpovíte automatu jednoduše na letiště napište “ TO“ z letiště napište “ FROM „ dále se v chatu zobrazí otázka na název letiště. Zadejte své letiště např. Larnaca Aiport „. dále počet osob ( jednoduše číslem ) a poslední otázkou je jestli máte nestandartní zavazadla. Napište buď YES ( ano ) nebo NO ( ne). Následně budete přepojení na zákaznickou podporu a budete si psát s “ živým operátorem „. Pokud neovládáte dobře angličtinu použijte překladač a vše pište česky a anglický překlad do chatu jen kopírujte. Bohatě to stačí.