Apartmán se nachází v malebné obci Viddalba na ostrově Sardinie. V obci najdete několik restaurací a obchůdku, stejně tak supermarket. Tento apartmán nabízí pohodlné ubytování až pro 6 osob a od nejbližší pláže je vzdálen 10 minut jízdy autem.

Samotný apartmán se skládá z  “hlavní” místnosti, dvou ložnic a koupelny s WC a pračkou. V “hlavní” místnosti se nachází kuchyňská linka, jídelní stůl a gauč. V jedné jedné ložnici je manželská postel a ve druhé ložnici je palanda a velká úložná skříň. V koupelně se nachází WC, bidet, sprchový kout a pračka. Před apartmánem se nachází menší posezení s venkovním grillem.Nejbližší pláž je dlouhá a písečná. Některé úseky pláže jsou organizované s možností pronajmout si lehátka se slunečníkem nebo využít služeb plážových barů. Některé části jsou však neorganizované a nabízí klid bez davu návštěvníků.

Slevový kód: „Muži na cestách“

10% SLEVA PLATÍ AŽ PO DOMLUVĚ S MAJITELI.
ObdobíCeník za 7 dní pobytu bez slev
duben9.000 Kč
květen10.000 Kč
červen18.000 Kč
červenec25.000 Kč
srpen25.000 Kč
září18.000 Kč
říjen10.000 Kč
listopad až březen7.000 Kč
+ 60€ za úklid

Tipy majitelů na nejbližší pláže a výlety

Kontaktujte přímo majitele ubytování nebo můžete napsat pomocí kontaktního formuláře. Pozor: rezervace na webu provozovatele jsou závazné. Pokud si chcete jen ověřit dostupnost nebo cenu napište pomocí formuláře níže.

Souhlasím se základním ustanovením.

Nejsme poskytovatelem ubytování ani cestovní kancelář či agentura. Veškeré ceny zjistíte u provozovatele a rezervaci musíte provést sami přímo na odkazované ubytování. Cena nemusí být aktuální. Konečná cena Vám bude potvrzena provozovatelem ubytování při rezervaci.