Apartmán se nachází v malebné obci Viddalba na ostrově Sardinie. V obci najdete několik restaurací a obchůdku, stejně tak supermarket či trafiku. Tento apartmán nabízí pohodlné ubytování až pro 6 osob a od nejbližší pláž je vzdálena 10 minut jízdy autem.

Samotný apartmán se skládá ze dvou ložnic -manželská postel, palandy, kuchyně včetně vybavení k vaření, klimatizace, venkovní terasa se zahradním sezením pod citrónem, koupelna se sprchovým koutem, bidetem, WC, pračka, dětská postýlka s nočníkem. V zadní části domu vstup ke společnému bazénu.Apartmán je vzdálený 7 km od nejkrásnější pláže Mimosa dlouhé 15 km. Tato pláž má hodnocení modrou vlajkou, což znamená, že je zde nejčistší křišťálová a hebká voda. Tato čistota a svěžest je způsobená tím, že v této oblasti je spousta jeskyní a jeskynní sladká voda v některých místech vyvěrá až v moři. V blízkosti cca 2 km od apartmánu je termální řeka ve které si lidé večer, nebo v jarních a podzimních měsících vytvářejí tůňky ve kterých je krásně teplá voda. 

Slevový kód: „Muži na cestách“

10% SLEVA PLATÍ AŽ PO DOMLUVĚ S MAJITELI.

ObdobíCeník za 7 dní pobytu bez slev
duben9.000 Kč
květen10.000 Kč
červen18.000 Kč
červenec25.000 Kč
srpen25.000 Kč
září18.000 Kč
říjen10.000 Kč
listopad až březen7.000 Kč
+ 60€ za úklid

Tipy majitelů na nejbližší pláže a výlety

Kontaktujte přímo majitele ubytování nebo můžete napsat pomocí kontaktního formuláře. Pozor: rezervace na webu provozovatele jsou závazné. Pokud si chcete jen ověřit dostupnost nebo cenu napište pomocí formuláře níže.

Souhlasím se základním ustanovením.

Nejsme poskytovatelem ubytování ani cestovní kancelář či agentura. Veškeré ceny zjistíte u provozovatele a rezervaci musíte provést sami přímo na odkazované ubytování. Cena nemusí být aktuální. Konečná cena Vám bude potvrzena provozovatelem ubytování při rezervaci.