Chytrý průvodce pro váš telefon.

Jedete na výlet bez cestovky, bez průvodce a chcete se něco dozvědět předem nebo třeba až v cíli slyšet historii místa na kterém se nacházíte? Potřebujete si koupit vstupenky do hradu nebo nějaký atraktivní výlet? Naplánovat si trasu podle míst, které chcete vidět? To všechno a ještě více zvládne aplikace SmartGuide, která se stane vašim osobním průvodcem do kapsy.

Aplikace je v češtině a mnoho míst je i do češtiny „namluveno“ a přeloženo.

V aplikaci najdete:

  • více než 500 destinací světa
  • více než 20 tisíc turistických cílů
  • přes 800 prohlídkových okruhů
  • mnoho míst v českém jazyce

Smart Guide – aplikace pro chytré cestování


Stáhněte si aplikaci a využijte naplno možnosti volného cestování bez cestovky. Pauzu na kafíčko si uděláte kde chcete a kdy chcete, navštívíte místa která si sami vyberete ( nejste vázáni na průvodce, který vám řekne v kolik a kde musíte být ).

Po stažení si přes lupu zadejte místo kam chcete vyrazit a podívejte se co vám aplikace nabídne. Jakmile si vyberete váš cíl zobrazí se vám další možnosti – přidání výletů nebo sestavení výletu automaticky ( včetně trasy a míst k zastavení) nebo si přidejte blízké destinace v okolí.

Není to nic složitého, navíc intuitivní a v češtině. Všechny podrobnosti najdeš na webové stránce: https://www.smart-guide.org/en/

Sleduj nás na Facebooku

2 thoughts on “Chytrý průvodce pro váš telefon.

Comments are closed.