Apartmány s All inclusive na ostrově Rhodos.

Spousta z vás se ptá na ubytování v apartmánech a zároveň by rádi měli i zázemí hotelu v podobě bazénu, stravy a různých drobností, které z dovolené udělají ten pravý odpočinek. Bez vaření, bez umývání nádobí, bez starostí kde koupit jídlo nebo v které taverně si dát oběd když místo vůbec neznáte.


Taky pro některé může být problém zaujmout děti jelikož apartmány samotné bývají klidné což je naprostý opak toho co děti chtějí.

Při rezervaci se domluvíte českým jazykem

Uveďte slevový kód: MuziNaCestach


Díky spolupráci s Čechy na ostrově jsme tohle vyřešili a ještě pro vás máme drobnou slevu jako pozornost, že se podílíte na vytváření Facebookové skupiny Rhodos pro turisty.

V letovisku Faliraki, které je jedno z nejnavštěvovanějších míst na ostrově máme pro vás nabídku ubytování v klidných apartmánech s využitím služeb blízkého hotelu s programem All inclusive.


Připravujeme další možnosti ubytování


Je to ideální kombinace ubytování s maximálním soukromím v apartmánu a zároveň bezstarostné dovolené díky zajištěnému stravování v podobě snídaní, obědů i večeří a neomezených nápojů tak jak je u programu all inclusive zvykem.

Stravování budete využívat v blízkém čtyř hvězdičkovém hotelu Cyprotel Faliraki, který má vlastní aquapark a bazény. I tohle budete moci využívat a dopřát tak skvělé vyřádění pro vaše děti … A nebo si tobogány vyzkoušíte i vy?

Apartmány nejsou daleko od pláže ani od divokého centra městečka Faliraki kde najdete každý večer zábavu, obchůdky a diskotéky. Zároveň jsou dostatečně daleko aby vás nerušil hluk vyhlášeného letoviska. Prakticky do 20 minut jste na pláži nebo do 10 minut mezi obchůdky se suvenýry. Na pláž navíc můžete využít hotelový autobus, ale byla by to škoda. Procházkou na pláž uvidíte mnohem více a to i nějaké obchůdky.

Na hlavní pláži ve Faliraki, která je písečná najdete všechno možné. Základem jsou lehátka se slunečníky, ale můžete vyzkoušet i vodní sporty. A kdo se nestydí může vyzkoušet nudistickou pláž Mandomata, která je ve stejném letovisku v zálivu na konci pláže.

Slevový kód: MuziNaCestach

Sleva 500 Kč, bude odečtena jen při uvedení našeho kódu.

Letenky je možné zařídit z Prahy i Vídně. Včetně transferu z letiště na ostrově Rhodos. Nezapomeňte, že komunikace během rezervace proběhne v češtině a tak pošlete nezávaznou poptávku a domluvte si podrobnosti.


Fotografie poskytl Zažij-Rhodos