Kde sháníme cestovní pojištění?

Cestovní pojištění je důležitou součástí každé přípravy na cesty. Bez něho za hranice republiky nevyjíždíme a to samé doporučujeme vám. Nikdy nevíte jestli vás potká nějaká viróza nebo úraz, případně krádež zavazadel.

My osobně se pojišťujeme vždy online, protože dnešní srovnávače vám ukážou nabídku několika pojišťoven najednou bez toho aby jste museli navštěvovat jednotlivé weby každé pojišťovny či dokonce jezdit po pobočkách, když to jde z mobilu a pohodlí domova.

Vybíráme pojištění s neomezeným krytím a nejvyššími limity kromě adrenalinových sportů, protože ty se nás netýkají. Nezapomínáme připojištění covid-19, protože nařízená karanténa v zahraničí může být pěkně drahá sranda.

Pro nás je nejpohodlnější, rychlé a přehledné používat srovnávač pojistění.cz. Má toho nejvíce a často ještě nějaký bonus v podobě slevy. Všechno vám pošlou do emailu a je to. Nic složitého a jste pojištěni. Jen při vyplňování všech údajů dejte pozor ať neuděláte chybu v jméně nebo termínu pobytu.

Srovnávač pojištění, který my používáme.

U cestovního pojištění vybírejte podle druhu vaší cesty. Jiné pojištěná budete potřebovat na klasickou dovolenou u pláže a jiné na studijní nebo jiný dlouhodobý pobyt v zahraničí. Web, který my k pojištění používáme nabízí i tzv. rodinné balíčky čím ušetříte nějakou korunu.

Snad ke každému cestovnímu pojištění si můžete připojistit další věci, jako je například pojištění zavazadel, úrazové pojištění nebo pojištění odpovědnosti za újmu – mezi námi známější jako pojištění na blbost 🙂 Je toho prostě hodně a proto je nejlepší všechno co chcete nabouchat do srovnávače a on vám vyjede dostupné nabídky a k tomu i ceny.

One thought on “Kde sháníme cestovní pojištění?

Comments are closed.