Získej 10€ na jízdenky v zahraničí.

Cestujete v zahraničí městkou dopravou nebo vlakem? Nevíte v kolik a odkud jede vlak, který potřebujete využít pro svůj výlet? Máme pro vás typ na aplikaci, která vám najde spoj a zároveň získáte až 10 € při nákupu přes aplikaci.

Je to jednoduché a v češtině. Zaregistrujte se v tomto odkaze aplikace Omio. Poté si stáhněte aplikaci do svého chytrého telefonu se stejným názvem a je to. Pak už můžete vyhledávat spoje a nakupovat jízdenky přímo ve svém telefonu. Většinu jízdenek ani nemusíte tisknout. Při kontrole jízdenek ukážete QR kód v aplikaci a nebo budete mít jízdenku v emailu a ukážete jí v PDF souboru.

Nemusíte se ničeho bát. V emailu je jízdenka nachystaná a stačí jí jen otevřít a ukázat přepravní kontrole. Všechny informace přitom máte stále v aplikaci, která je česky.

Jak poznáte, že jízdenku nemusíte tisknout? Taky velmi jednoduše a to už při samotném vyhledávání spojení. U konkrétního spoje se vám totiž ukazuje malá zelená ikonka QR kódu a ta vám napovídá, že nemusíte hledat tiskárnu a stačí vám telefon.


Chci 10 € za registraci


Vyhledávání vašeho spojení začněte až po registraci na webu Omio a po stažení aplikace. Zadejte všechny svoje údaje a uložte je aby jste je nemuseli opakovaně při nákupu vyplňovat znova a znova.

Pak už si zadáte ve vyhledávání počet osob u piktogramu „človíčka“ a odkud kam chcete vyrazit. Datum odjezdu a případně i datum pro zpáteční cestu. A aplikace začne hledat všechny možnosti spojení a to jak vlakové tak autobusové a cena se vám hned zobrazuje. Vyberete si čas odjezdu a koupíte jízdenku ( platba probíhá kartou přímo v aplikaci ).

Nejlepší je, že funguje prakticky v celé Evropě a dokonce i v USA.

Nemusíte znát přesné názvy zastávek. Jenom města odkud a kam chcete na výlet. Aplikace vše udělá za vás. Název zastávky, který si pak můžete najít v Google mapách se vám zobrazuje už při prvotním hledání bez toho aby jste něco složitě hledali a kupovali. Můžete se tak podívat do mapy a zjistit si trasu na nádraží nebo, která zastávka je pro vás ta nejbližší.

Využijte právě teď bonus 10 €.